23-02-2019
 

Άμεσες Εισφορές
........... ..........


Επισκέψεις κατά Χώρα
ΗΠΑ flag 19.2%ΗΠΑ (5)
France flag 3.8%France (1)
Eλλάδα flag 3.8%Eλλάδα (1)
26 επισκέψεις από 4 χώρες
Επισκέψεις τώρα
We have 53 guests online
Στατιστικά Στοιχεία

Επισκέψεις Σήμερα:26
Συνολικές Επισκέψεις:258825
 
 
36 ΜΟΙΡΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΩΝ - ΙΣΤΟΡΙΑ Print E-mail

 

Συγκροτήθηκε στις 11 Μαίου 1996 στο Σταυροβούνι. Στις 17 Ιουνίου 1997 εγκαταστάθηκε στο Κάβο Γκρέκο. Μετονομάστηκε σε 34 ΜΚ στις 30 Ιουνίου 2008, με την ίδια έδρα. Πρώτος Διοικητής της Μοίρας ο Τχης Γεώργιος Αντωνιάδης.

 
 

Onisilos


ETEA


Μέλος Ομοσπονδιών

.....


ΒΙΝΤΕΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ

Κάντε κλίκ

1ο Μέρος

2ο Μέρος

3ο Μέρος


ΓΕΕΦ
 

© 2018 Παγκύπριος Σύνδεσμος Εφέδρων Καταδρομέων. All Rights Reserved.

Operated by Enigma